بهترین برند درب اتوماتیک

بهترین برند درب اتوماتیک

بهترین برند درب اتوماتیک در تهران

بهترین برند درب اتوماتیک در تهران

تمامی شما با درب اتوماتیک آشنایی دارید و از کاربرد هایش کم و بیش با خبر هستید ، یکی از انواع پرکاربرد دربهای اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که خود دارای انواع بسیار متنوع و مختلفی است و با توجه به نوع کاربردی که دارد و با توجه به مکان درب ، بودجه ی مشتری و یا مکانی که نصب می شود به مشتریان آن را پیشنهاد می کنند .
یکی از تقسیم بندی های درب اتوماتیک شیشه ای معمولا بر پایه ی تعداد و میزان تردد های روزانه افراد است .
درب اتوماتیک تلسکوپی مشابه درب اتوماتیک کشویی با یک کاربرد می باشد و تقریبا کاربردی یکسان دارند و عمده ترین تفاوت در آن ها در سایز و اندازه ی عرض دهنه ورودی در ساختمان می باشد .
معمولا در هتل ها و بانک ها و فرودگاه های کشور ، اماکن دولتی و خصوصی و فروشگاه های زنجیره ای از درب شیشه ای استفاده می شود .

درب اتوماتیک مَه دُر را به جرات میتوان یکی از بهترین برند های درب اتوماتیک نامید .


بهترین برند درب اتوماتیک


مجموعه مَه دُر از سال ۱۳۸۰ با تولید فریم درب شیشه ای کار خود را آغاز کرد و امروز با پشتوانه بیش از ۱۵ سال تجربه این شرکت یکی از بزرگترین و متنوع ترین دایره محصولات را دارا می باشد. شما مشتری گرامی برای مکان مورد نظر خود با گزینه های زیادی به لحاظ تنوع و قیمت رو به رو هستید. قطعا مشاوره و گفتگوی رو در رو موثرتر از اطلاعات مکتوب است. پیشنهاد ما به شما اینست که با تماس با ما اطلاعات خود را تکمیل کرده و بهترین درب اتوماتیک مناسب خود را انتخاب کنید مَه دُر عرضه کننده و فروشنده تخصصی انواع درب اتوماتیک , درب شیشه ای اتوماتیک, درب کشویی, درب بانکی, شیشه برقی, فروش اپراتور درب شیشه ای کشوییدرب شیشه ای تلسکوپی , درب اتوماتیک اسلایدینگ, خدمات درب اتوماتیک شیشه ای و … را ارائه می نماید.